Zadzwoń

e-porady

e-porady on-line zostały wprowadzone z myślą o Klientach, którzy preferują tę formę kontaktu.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są zapracowane i nie dysponują czasem na dojazd i osobiste stawiennictwo w Kancelarii, jak i dogodna forma kontaktu dla osób mieszkających za granicą, a szukających pełnomocnika lub doradztwa w zakresie spraw pozostawionych do wyjaśnienia na terenie Polski.

Porady internetowe udzielane przez adwokata minimalizują ryzyko uzyskania nietrafnej odpowiedzi od podmiotów, które porady takie oferują, lecz nie są w zakresie ich udzielania profesjonalistami.

Adwokata przy udzielaniu porad prawnych obowiązuje tajemnica adwokacka, dlatego opisanie problemu prawnego, w tym udzielenie dostępu do dokumentów, nawet w zakresie sprawy karnej, gwarantuje dyskrecję i pozostaje wyłącznie do wiadomości adwokata, a informacje te nie mogą zostać nigdzie udostępnione ani nikomu ujawnione.

Aby skorzystać z e-porady należy:

1/ przygotować szczegółowy opis problemu,
2/ zeskanować posiadane w sprawie dokumenty,
3/ wysłać szczegółowy opis wraz z zeskanowanymi dokumentami na adres e-mail: porady@kancelaria-piwon.pl

Wycena porady przez adwokata zostanie wysłana w ciągu 24 godzin.

Wysłanie zapytania i opisu problemu nie wiąże się z obowiązkiem zapłaty.

Po zaakceptowaniu wysłanej wyceny, Klient zleca przygotowania analizy sprawy.

Adwokat oczekuje na wpłatę przez 3 dni od daty wysłania wyceny. Po tym czasie wszystkie dokumenty przesłane przez Klienta zostają trwale usunięte.

Kancelaria nie przechowuje żadnych dokumentów i informacji przesłanych przez Klienta, jeśli ostatecznie Klient nie zdecyduje się na skorzystanie z porady on-line.

Więcej informacji na stronie Obowiązek informacyjny RODO oraz w Polityce prywatności.

Napisz

Kontakt